I hedh burrit viagra në pije, reagimi i tij është shokues

Kjo video është bërë virale në rrjet dhe ka marrë me miliona shikime.
Kjo vajzë ka dashur t’i bëjë një lojë të partnerit të saj.
Vajza i ka hedhur një kokërr viagra atij në pije.
E djali duke mos pasur dijeni e pi menjëherë të gjithë shishen.
Sht yni rekla men dje Ndiqni në vide on më poshtë se çfarë ndodh më pas:

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*