Iva Aliko i vë flakën rrjetit: Foto intime me pullë të kuqe shokon fansat e modeles

Sot modelja i ka vënë flakën Instagramit me një foto ku shfaqet lakuriq në shtrat teksa ka vendosur edhe shenjën që këtë foto mund ta shohin vetëm personat mbi 18 vjeç.
Iva e ka prerë foton për të mos zbuluar tërësisht gjoksin, por ka mjaftuar vetëm kaq që fansat e saj të shokohen dhe të shpërthejnë komentet.
Klikoni me posht per tu lidhur direkt ne Instagramin e Ivas dhe per ta par foton e plot

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*