Ja çfarë porosie ka Rasheli për të gjithë “hejterat”…ja si duket pa fotoshop

Rashel Kolaneci, 18-vjeçarja që mori famë të shpejtë dhe njëherazi një ndër personazhet më të komentuar në showbizin shqiptar, rikthehet në qendër të vëmendjes ditët e fundit.

Ditën e sotme, në media u postua një foto ku dukej se ajo mund të kishte përdorur fotoshop në hundë.

Mirëpo, Rasheli i ka dhënë fund këtyre aludimeve, duke hedhur poshtë opinionet e gabuara.

Përmes disa fotove të njëpasnjëshme ne InstaStory, ajo ka “vërtetuar” se nuk ka ndërhyrë me fotoshop.Në foton e fundit, ajo shkruan:

Kur të vjen keq për haters kudo ndodhen, po ju jap një duartrokitje për lodhjen.”,

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*