Ja në cilin ekip do të luaj Ermir Lenjanin

Nuk ka fund të lumtur historia e Ermir Lenjanit me skuadrën e Sionit.

Futbollisti i përfaqësueses shqiptare duhet të kërkojë një sistemim të ri, ose do të kalojë pjesën e dytë të sezonit si dhe pjesën e mbetur të kontratës së tij

Ai po stërvitet te skuadra e dyte aktualisht pasi e kanë larguar nga skuadra e parë.

Nderkohe ne sulm per te eshte hedhur menjehere skuadra e Kukesit.

Lojtari eshte i lire nese ka deshire dhe mund te gjeje pa problem ekip te ri.

Drejtori, Nderim Nexhipi ka nisur kontaktet me futbollistin e Kombetares shqiptare dhe mbase shume shpejt mund te kemi nje akord mes paleve.

 

 

 

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*