Ja si na uron Vitin e Ri aktorja supeseksi e O sa mirë (FOTO)

Emri më i përfolur në shtypin rozë sidomos gjatë kohës së fundit padyshim që është aktorja e njohur tek seriali vendor ‘O sa mirë’, shkruan Gazeta Blic.

Bëhet fjalë për bukuroshen nga Klina, Arta Elezaj e cila është duke na shokuar me paraqitjen e zjarrtë të

saj.Pothuajse, vazhdimisht publikon imazhe në rrjetet sociale, foto nga më të ndryshmet ku çdo herë duket tejet e bukur dhe ekstravagante.

Në këtë të fundit me një fustan transparent ngjyrë rozë duket e mrekullueshme dhe tejet seksi. Më poshtë ndiqni imazhin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *