Ja si ndihmoi hoxha në helmimin e vjehrrës nga nusja

Siç u bë e ditur ditën e sotme, policia ka zbuluar se Lirije Lami ishte helmuar nga nusja e djalit pas konflikteve të vazhdueshme që ato kishin patur.

Marjana Cmeta i kishte hedhur në ushqim fotoksinë 48-vjeçares duke e helmuar kështu për vdekje.

“Balkanweb” shkruan se nusja kishte shkuar tek hoxha dhe kishte rrëfyer krimin dhe se kërkonte që “Allahu t’ia falte mëkatet”.

Hoxha Hysen Shehu e ka regjistruar me video rrëfimin dhe kishte vënë në dijeni Agim Lamin, bashkëshortin e Lirije Lamit.

Agim Lami, hoxha Hysen Shehu, kushëriri i Agimit, Arben Saliu janë mes të arrestuarve për “mos kallëzim krimi”.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*