Jo vetëm Kim Kardashian…

Kim Kardashian iu rikthye së fundmi pozave të nxehta për të ndezur edhe njëherë tjetër internetin.

Në setin e fundit fotografik, Kim tregonte të pasmet e saj, një ndër asetet që e kanë bërë akoma më të famshme, përveç aktivitetit në fushën e showbizz-it amerikan. Më pas, të njëjtën gjë bëri edhe Khloe dhe Kourtney.

Por, nuk është vetëm klani Kardashian që ka “armë të fortë” këtë pjesë të fizikut. Janë të shumta modelet, që shfrytëzojnë rrjetet sociale duke mbajtur gjithnjë të vëmendshëm ndjekësit e tyre, sidomos në Instagram./BS
Image

Image

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*