Juventus me përforcim të ri nga Atletico Madrid

Juventus është i interesuar për realizimin e një përforcimi nga Atletico Madrid.

E përditshmja sportive italiane “Corriere dello Sport” raporton se skuadra kampione nga Serie A ka shfaqur interesim për transferimin e mbrojtësit Jose Maria Gimenez, përcjell “lajmi.net”.

Emre Can nga Liverpool dhe Praet nga Sampdoria tashmë thuhet se kanë arritur marrëveshje me “Bianconerët” për sezonin e ri.

Por, një blerje tjetër pritet të jetë Gimenez nga Atletico Madrid.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*