Kallashi heq të gjitha dhe mbulohet me para (Foto+Video +16)

Donjeta Kosumi ka qenë shumë e përfolur në ditët e fundit në media pas djegies së lokalit ku ajo vallëzon.

Kujtojmë se “Kobra City” që gjendet në hyrje të Prizrenit, është djegur nga persona ende në kërkim nga ana e policisë.

Mirëpo, Kallashi duket se ka lënë pas vetes këtë ngjarje për të vazhduar të bëjë atë që di më mirë – ekspozimin e formave të saja trupore.

Një fotografi e publikuar në Instagram e shfaq atë krejtësisht të zhveshur, ndërsa vetëm pjesa intime është e mbuluar, edhe atë me para./Express

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*