‘Kallet’ serbi, Sazan Mehmedi ngjitet në ring me këngën Xhamadani

Kikboksieri shqiptar, Sazan Memedi, i cili jeton në Zvicër, sonte do të zhvillojë meçin e radhës ndaj serbit Branko Kojic.

Ai do të luftojë për titullin ISKA SM dhe meçi do të zhvillohet në qytetin e Luzernit.

Mehmedi është ngjitur në ring me këngën patriotike, Xhamadani dhe me Vallën e Rugovës.

Kjo nuk i pëlqeu aspak kundërshtarit të tij serb, Branko Kojic.

3

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*