Kapen Ermali me Luanen, Ermali provokon mirepo ja si ia kthen Luana me nervozizem(Foto)

Dy moderatorët që duket se i kanë hapur luftë njëri tjetrit janë Ermal Mamaqi dhe Luana Vjollca. Ata prej kohësh kanë nxjerrë armët për të kapur shikueshmërinë më të lartë në dy televizionet që drejtojnë emisionin e tyre.
Mirëpo, duket se tashmë po flasin hapur për xhelozinë që kanë ndaj njëri-tjetrit.

Në foton e publikuar së fundmi nga moderatorja Luana Vjollca, ka qenë ironik në komentin e tij Ermal Mamaqi.

Duke kapur detajin e dosjes në foto, Ermali i shkruan Luanës:

Po po pa merak. Bukur dosja lal”.

Nuk ka munguar dhe përgjigjia e Luanës, e cila i shkruan se audienca është edhe më e madhe në emisionin e saj kur vetë Ermali e ndjek.

Luana i kthen përgjigje:

Ermal Mamaqi e dija që dhe ti po më ndjek”.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*