Kate Upton e njohur për format e “majme”, ju lë pa mend (Foto)

Kate Upton është modelja e njohur dhe po ashtu aktorja.

Ajo shquhet për format e saj të majme por shumë seksi dhe provokuese, transmeton Indeksonline.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*