Kenga “Despacito Tallava” po thyen rekorde ne tregun ton

Kengtarja Linda Shabani ka sjelle verzionin e kenges qe theu rekorde ne tregjet boterore “Despacito” ne verzionin tallava.

Kenga Despacito tallava eshte bere hit dhe po degjohet me te madhe, ku ka arritur mbi 2 milion klikime.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*