Këngëtari shqiptar ‘ngeli’ pas të pasmeve të Rashelit, Luana e turpëron në sy të publikut (Video)

‘U skuq, u bë… Luana e turpëron në sy të publikut”

Mbremjen e kaluar në emisionin e moderatores së njohur Luana Vjollcës, “Shiko kush luan” kanë qenë të ftuar personazhe mjaft të pëlqyer për publikun. Dhe ajo që ra në sy shumë ka qenë vajza seksi, Rashel, e cila me prezencen e saj ka “çmendur” jo vetem publikun por edhe kengetarin shqiptar, Dren Abazi.:Ja dhe video shtype reklamen shikoje:

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*