Këngëtarja shqiptare çmend publikun në club: Hap këmbët para tyre dhe shihni ç’bën

Këngëtarja e hitit “Dy dashni” që ju ka shoqëruar gjatë gjithë verës vitin e kaluar e me siguri edhe këtë vit, Genta Ismajli njihet për energjinë që ka në skenë.

Si në festivale, evente muzikore apo edhe në clube ku është e ftuar Genta e ndez gjithnjë atmosferën.

Këngëtarja e shumë komentuar në showbizin shqiptar, këtë herë ka lënë pa fjalë njerëzit që po e ndiqnin në një club.

Teksa këndonte Genta në një moment ka bërë sparkatën duke i habitur kështu të gjithë.

Një moment të kësaj, këngëtarja e ka postuar në Instagram duke lënë gojë hapur edhe ndjekësit.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*