Këngëtarja shqiptare hiqet si ‘pjeshkë dhe gangstere’ , por del videoja që nuk do të donte kurrë ta shikonim (Video)

Rina Balaj ka publikuar këngën e re.
Ajo erdhi në duet me Feron
Madje artistja e ‘On Records’ Rina shtiret si të ishte një ‘gangstere’.
E, në fakt 3 vite më parë ajo nuk ka arritur ta bind jurinë që ta përzgjedhin në kompeticionin ‘X Factor’.

Shikoni si ka dështuar ajo.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*