Kesaj here e tepron,Arjan Çani shokon me skenat erotike gjatë emisionit te tij Zone e Lire(Video)

Ndonese Arian Qani ende mbetet nje nder gazetaret me te njohur dhe me ta paguar shqiptar.
Ne vazhdim do ti shikoni edhe disa te sekna erotike me musafiret e tij gjate emisionit Zone e Lire ne Klan Kosova.
Per te par videon klikoni ne rekkllamen me posht:

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*