Kështu hakmerret Putini: I xhiron rivalët duke bërë seks! (Foto/Video, +18)

Një nga rivalët më të mëdhenj të liderit rus Vladimir Putin, është filmuar duke bërë seks me një grua britanike që është po ashtu është aktiviste e opozitës së Rusisë.

Xhirimi i plasuar në media pretendohet se shfaq ish-kryeministrin e Rusisë, Mikhail Kasyanov (58), me dramaturgen dhe aktivisten Natalya Pelevin (39), në një apartament në Moskë, transmeton Telegrafi.

Xhirimi thuhet se është publikuar për të shkatërruar liderët opozitarë që do të mund të jenë alternativë për postin që mban tash Putini.

Xhirimi diskrediton jo vetëm Kasyanovin i cili është i martuar që nga viti 1976, por edhe shtetasen britanike, Pelevine, që po ashtu është kritike e madhe e kreut të sotëm rus, përfshirë aksionet e këtij shteti në Çeçeni dhe mungesën e demokracisë. 
Per ta pare kete xhirim duhet te shtypni ne katroin me posht per te konfirmuar se jeni mbi 18 vjec…

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*