Kjo është 23-vjeçrja që po çmend te gjithe me vidhet e saja, e ka pranuar edhe Kimi edhe Minaj (FOTO)

Falë yjeve botërore si Kim Kardashian dhe Nicki Minaj, viti 2015 u bë viti ku mediat e huaja dhe vendore u mbushën me femra seksi. Njihuni me modelen ruse, Anastasia Kvitko, e cila është bërë shumë e njohur në Instagram për linjat e saj trupore./Express

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*