Kjo është femra që për momentin po ja kalon Kimit dhe po çmend rrjetet sociale (FOTOGALERI)

Lindsey Pelas ka qenë një nga femrat më të ndjekura në vitin 2017 në Instagram.

Numri i fansave të saj ka shkuar në më tepër se 7.1 milionë, kundrejt 2.4 milionëve që kishte një vit më parë.

Interesant ka qenë fakti se modelja ka plotësuar numrin e 7 milionë fansave pikërisht më 31 dhjetor, ndërsa nuk ka munguar edhe falënderimi i Pelas, me një set mjaft ‘të nxehtë’ fotografik.

26-vjeçarja, përveçse si modele XXL, është e njohur edhe si aktore, pasi ka luajtur në filmin ‘Extractions’, në vitin 2015. Shiko fotot duke klikuar në Link më poshtë

link

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*