Kjo është gruaja që u hedh nga kati i 4-ët në QKUK (Video)

Blerinë Sejdiu- Hodolli, është gruaja që dje ndërroi jetë në klinikën e Gjinekologjisë në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës.

Vdekja e saj ka ardhur si pasojë e lëndimeve të shumëfishta që ka marrë. Ajo ishte hedhur nga kati i katërt i klinikës përkatëse.

Ndërsa, familjarët e të ndjerës kanë njoftuar se varrimi do të bëhet sot në varrezat e qytetit te hekurudha në Podujevë.:Ja dhe video kujdes pamjet kliko reklamen dhe pas disa sekondash hapet video kujdes pamjet:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *