KJO NDODH VETËM NË KOSOVË, SHIKONI ÇKA I BËN NUSJA VJEHRRËS (VIDEO)

Vjehrra Nuses – Kjo ndodh vetem ne Kosove.Kjo është një video e realizuar nga xhirimet e një çifti shqiptar, e cila ka marrë shumë klikime në internet te cilet jan te tepruar . Protagonistë të videos janë çifti të cilët në videoklipin e tyre kanë bërë të mundur dhe reklamimin.Në hapsiren më poshtë keni mundesi të shikoni videon

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*