Kjo shqiptare poston video tejet provokative në Instagram (VIDEO)

Një nga femrat më të komentuara të vitit që lamë pas ishte balerina shqiptare Klaudia Pepa. Kjo për faktin se ajo u divorcua nga bashkëshorti i saj Albi Nako, ndërsa zgjodhi karrierën të cilën është duke e zhvilluar në shtetin e Italisë, aty edhe ku mori famë, shkruan Indeksonline.Klaudia shpesh kritikohet edhe për fotografi tejet provokative, ndërsa së fundmi ajo në rrjetin e saj social Instagram ka postuar një video tejet “të nxehtë”.(Kliko mbi reklamë dhe shiko pamjen e plotë

 

 

 

 

 


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*