Kosovari publikon videon e kengtares Serbe Cecës duke e bërë nga mbrapa…/ Pamje

Këngëtarja e njohur Svetlana “Ceca” Raznatovic pas vdekjes së burrit Arkan-it asnjë lidhje nuk e ka bërë publike dhe thotë se asnjehrë nuk e ka tradhtuar edhe pse ka vdekur.Por në internet qarkullojnë fotot e këngëtarës Ceca me nje mashkull ku shihet se janë në mardhënie seksuale..Per te shikuar videon kliko ne reklamen me poshte:KLIKO REKLAMEN ME POSHTE QE TE SHFAQET VIDEO E PLOTE:

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*