KY ESHT SERBI QE RRAH BRUTALISHT GRAT SHQIPTARE NE ZVICERR

Ngjarja ka ndodhur në Lozane te zvicres ,në oret e hershme të mëngjesit të ditës e diel, 7-1-18 e 3 Vajza mete fejuarit ishin ne disko edhe pa pritmas serbi , pa asnji pretekst filloi ti rrahe ndersa djelmoshat shqiptar qe ishin me vajzat u shtangen nga friga dhe pas nji kohe…
Klikoni ne reklamen apo videon me poshte per ta pare se per cfare behet fjale ne kete ngjarje

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*