Ky është djali i Neymar, por vallë është me të vërtetë i tij, shikoni sa pak ngjan (FOTO)

Djali i Neymar vesh fanellën e Barcelonës. Vetëm një vjeç e gjysëm, David Lucca, frut i lidhjes së futbollistit brazilian me Nogueiera Carolina Dantas, përveç fanellës azulgrana që do të mbajë i ati duke filluar nga sezoni i ardhshëm mban edhe një palë syze firmës dhe shumë speciale.

Fotoja është bërë menjëherë pas fitores së Brazilit përballë Meksikës, ndeshje në të cilën Neymar u shpall njeriu i ndeshjes, dhe më pas është shpërndarë edhe në rrjetet sociale. /albeu.com/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*