Ky është shqiptari që po palon “Sheherzaden”, nuk do ju besohet se kush është

Mbani Frymën: Kapet mat aktorja, Ja shqiptari që po e pallon “Sheherzaden”, nuk do ta besoni se kush është….Një dashuri që lindi në shesh-xhirim, që kaloi shumë peripeci e shumë sulme mediatike, por ia ka dalë të jetë e suksesshme përgjatë 8 vjetëve. Çifti janë prindër të një djali Ali, por megjithatë nuk u kanë shpëtuar dot thashethemeve se martesa është në krizë. Edhe gjatë muajve të verës, lajmet se dy aktorët po shkojnë drejt divorcit pushtoi mediat turke, ja kush është shqiptari që është kapur mat me aktoren turke, shtypni posht reklamen dhe ju hapen fotot ekskluzive:

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*