Ky është talenti shqiptar që pranoi ftesën e Panucit (FOTO)

Shkëlqim Demhasaj, talenti 21-vjeçar që vetëm në dhjetor pranoi ftesën e Panuçit në Kombëtaren shqiptare të futbollit, ka shënuar ditën e sotme në miqësoren që Luzerna zhvilloi përballë Shangai Shenhua.

Në minutën e 43-të, Demhasaj shënoi golin e barazimit, dhe të fundit për krejt takimin, i cili përfundoi në shifrat 1-1. Ishte “Panorama Sport” që zbuloi ekskluzivisht se Demhasaj do të grumbullohej nga Panuçi në ndeshjet në vijim.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*