LAJMI FUNDIT: Egzekutohet me 10 plumba Shqiptari i forti në Brazil (Pamje për të rritur)

Një shqiptar nga Shqipëria sot ka mbetur i vrarë në mes të rrugëve të Brazilit me iniciale V.K, shtetas shqiptarë kaukazian 47 vjeç siç e kishin identifikuar policia Braziliane, për BrasilDailyNews.Në media lajmi bëri bujë pasi sipas policisë vrasja ka ndodhur mes dy grupeve rivale shumë të njohura për policinë, mirpo ky nuk ishte shkaku i vrasjes pasi nëpër rrugët e brazilit për çdo ditë ndodhin vrasje pa spjegim si dhe zhvillimi i prostitucionit.(Kliko mbi reklamë dhe shiko pamjen e plotë).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *