LAJMI FUNDIT: HUMORISTI CEKJA NE GJENDJE TE RËNDË U DETYRUAN TA TRANSPORTOJNË NGA KORÇA NE TIRANË ME HELIKOPTER

Ndodh shpesh em aktoret e humorit shqiptar apo te huaj qe njerez dhe publiku i gjere ti idenfikojne vetem si persona qe thone batuta dhe asnje fraze e tyre nuk eshte serioze. Kjo mund te krijoj ndonjehere edhe situata te pakendshme. Cekaj nje dit pas gjirimeve te emisionit i ndodhi nje gje, te gjithe po kujtonin se po bente humor por aj duke shtuar se gjendja e tij ishte e keqe, Ja dhe transportimi nga Korca ne Tirane me helikopter, shtypni posht reklamen dhe ju hapet video e plote:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *