LAJMI FUNDIT: Tronditëse, Vritet i forti i qytetit me 10 plumba së bashku me dy shokë (Kujdes Pamjet)

LAJMI FUNDIT: Vritet i forti i qytetit, Berisha me 10 plumba së bashku me dy shokë…Është vrarë biznismeni shqiptarë (A.B) Trupi i Berishes, është gjetur së bashku me trupat e tre të tjerëve në një autostradë, sipas të dhënave të policisë janë në kërkim të dyshuarve ku po mundohen ta zbulojnë përmes kamerave të një lokali që e kan kapur momentin kur ndodhi atentati, shikoeni videon duke klikuar poshte reklamen dhe ju hapet video shokuese e atentatit:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *