LAJMI FUNDIT: Tronditet e gjithë Shqiperia nga kjo që sapo ndodhi para 30 min ka të vdekur edhe të plagosur (Pamje Ekskluzive)

LAJMI FUNDIT: Tronditet e gjithë Shqiperia nga kjo që sapo ndodhi para 30 min ka të vdekur edhe të plagosur….Tre persona janë vrarë dhe dy të tjerë janë plagosur në një atentat me armë zjarri që ndodhi në një lokal në qytetin e Tiranes. Raportohet se njëri nga viktimat është (D.H) Atentatorët qëlluan me breshëri kallashnikovi nga një makinë dhe më pas u larguan në drejtim të paditur. Policia sapo ka arritur në vendin e ngjarjes, Ndërsa kamerat e lokalit e regjistruan momentin kur ndodhi atentati, Ju sjellim edhe videon e atentatit, shtypni poshte reklamen dhe pas 2 sekondash ju hapet video, kujdes pamjet:

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*