LAJMI FUNDIT: ‘Tronditet Kosova’, 50 të vrarë rrugëve të qytetit, qëllohen edhe fëmijët..(VIDEO)

Përplasjet mes klaneve të drogës duket se marrë përmasa tronditëse, duke shënuar dhjetëra viktima brenda disa orësh.Sipas njoftimeve të policisë 31 viktima janë shënuar në vetëm 7 orë mes natës së të enjtes dhe të premtes në mëngjes.Të gjitha viktimat u qëlluan dhe u vranë në rrugët e qytetit.Por sikur mos të mjaftonte kjo, 23 viktima të tjera u regjistruan në një periudhë 24-orëshe në disa zona të tjera.Mes personave që u qëlluan mbetën të vrarë edhe dy të mitur vetëm 14 dhe 15 vjeç.Po ashtu dy gra u vranë në vend brenda shtëpisë së tyre.shtype rekklamm e meopshtme dhe prit 5 sekonda per te pare videon,..

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*