Lajmi Fundit:Vritet me bombë para fëmijëve gazetarja që zbuloi skandalet e politikanëve të…

“Mashtrues e kriminelë kudo ku hidhni sytë, situata është dëshpëruese”. Ky ishte shënimi i fundit që gazetarja nga Makta Daphne Caruana Galicia, bëri në blogun e saj vetëm gjysmë ore para se të gjente vdekjen nga shpërthimi i një bombe që ia kishin vënë në makinë.:Ja dhe video shikojeni duke klikuar rekklamm me poshte:

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*