Ledri Vula kapet mat duke u puthur me të dashurën e tij (FOTO)

Ledri Vula është ndër rep artistët më të pëlqyer e sidomos nga femrat, shkruan Gazeta Blic.Ledrin së fundmi jemi duke e parë më shpesh në vende të tjera më shumë në Nju Jork sesa në vendin tonë.Megjithatë, Ledri nuk ngurron të shpërndajë imazhe të llojllojshme për fansat e tij e padyshim që duke mos lënë anash as projektet muzikore.Ledri ka qenë i njohur gjithmonë për lidhjet e tij me femrat më të bukura dhe të famshme të estradës duke përfshirë Dafina Zeqirin, modelen Angela Martini e së fundmi më e komentuara ishte edhe Adela Sollaku vajza e ish prokurorit të Shqipërisë Theodori.Bukuroshja që rrëmbeu zemrën e një prej meshkujve më të lakmuar shqiptarë nuk e zgjati aq shumë lidhjen, madje u përfol se nuk ishin më bashkë por me anë të kësaj video doli e kundërta.Në videon e mëposhtme mund të shihni momentin kur Ledri është zënë ‘mat’ duke u puthur me vajzën e ish prokurorit.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*