Lenjani rikthehët në formë

Sioni arriti një fitore sa të thellë, aq edhe të rëndësishme përballë Tun-it. Ekipi i Lenjanit, fitoi me shifrat 7-2, dhe tashmë gjendet njësoj me pikë, e shpreson që të mbetet akoma në Superligën zvicerane.

Protagonist ishte edhe Ermir Lenjani, që shënoi golin e katërt për vendasit, gol që i çoi shifrat në 4-1. Gjithashtu, edhe shqiptari tjetër që aktivizohet me Zvicrën, Pajtim Kasami, shënoi me penallti, golin e pestë.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*