LIVE LIVE LIVE Rrahje mes Albin Kurti Dhe Visarit. Shiko Videon Këtu…

Cka eshte ka ndodh me vetvendosjen kjo eshte etmerrshme thot nje qytetar nga Prishtina,Kjo ca ka ndodh mes Albinit dhe Visarit nuk eshte mir,tash cka do te ndodh me Visarin dhe Albinin? Por ajo cfar po ndodh ne kunvend shikoje videon posht kliko mbi rekklamm dhe prit 2-3 sekonda qe te hapet video e plote:

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*