Maniaku i sëmurë postoi video live në Facebook duke bërë seks me një grua (VIDEO)

Një australian ka postuar një video live duke bërë seks me një grua në një grup “Facebook-u” ku bënin pjesë
vetëm meshkuj dhe gjithçka ka ndodhur pa dijeninë e saj.
Cila është balena më e shëndoshë që keni “shpuar” ndonjëherë? Unë shkova “të peshkoja” dhe “grepi” më zuri këtë “balenë” 130-kilogramëshe, kishte shkruar ai mbi përshkrimin e videos.
Videoja është parë nga më shumë se 14.000 persona por u censurua menjëherë dhe tashmë në rrjet qarkullojnë vetëm foto të maniakut gjysmë nudo.

Asnjë nga komentuesit nuk e mbrojti vajzën e cila ishte fyer rëndë, por vetëm e ironizuan duke lavdëruar burrin.
Klikoni linkun e kutise me poshte dhe shikoni ngjarjen..

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*