Marca zbulon se çfarë i tha Conte Messit pas ndeshjes(VIDEO)

GAZETAEXPRESS E mërkurë, 14 Mars 2018 23:30 ​Trajneri i Chelseat, Antonio Conte thotë se skuadra e tij ishte e pafat ndaj Barcelonës, që ka në skuadër lojtarin më të mirë në botë, Leo Messi
Antonio Conte nuk ka dyshim se Leo Messi është lojtari më i mirë në botë dhe pikërisht ai e bëri dallimin në përballjen ndaj Barcelonës.

“Në këto dy ndeshje ndaj Barcelonës, Leo Messi e bëri diferencën, sepse siç e dimë po flasim për lojtarin më të mirë në botë”, tha fillimisht Conte.

Marca ka publikuar videon ku zbulon se cfar i tha Conte Messit pas ndeshjes: “Dreqi e marrtë, je një mjeshtër futbolli, asesi nuk mund të fitoj, paç fat!”. Videon e bisedes se tyre mund ta shihni dule kli-kuar me posghte.

Video

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*