Marina i tha se do ta pushojë nga puna, kështu i kundërpërgjigjet Big Mama

Ditën që lamë pas shumë media thanë që pati një thyerje në mes të prezantueses Marina Vjollca dhe këngëtares Big Mama.

Madje thuhej që Marina i kishte thënë Big Mamës ta qepte gojën se të pushoj nga puna

Por përmes një postimi në llogarinë personale të Big Mama ky lajm përgënjeshtrohet si jo i vërtetë.

“Pse moj Marina më the ashtu, e kanë vendos me na hut në sher, po se kan pa at ditë kurr love u o engjëll o njeriu më i mir në botë” kishte shkruar Big Mama në këtë postim

Ndryshe, Marina dhe Big Mama bashkëpunuan së bashku gjatë kësaj sezone në “C’est la vie” dhe siç duket kanë krijuar një miqësi të mirë.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*