MATURANTJA NGA PRISHTINA QË PO I ‘ÇMEND’ TË GJITHË ME BUKURIN E SAJ

Në mesin e shumë vajzave simpatike që kanë marrë vëmendjen në mbrëmjen e maturës këtë vit ishte edhe bukuroshja Elmedina Jashari.
Ajo ka përfunduar shkollimin e mesëm në Gjimazin “Sami Frashëri” në Prishtinë ndërsa veshja që ka zgjedhur për të shkuar në maturë i ka shfaqur edhe më shumë anën simatike të saj.

Flokët e grimi i sajë të rregulluara aq thjeshtë dëshmojnë që vajzat shqiptare janë të bukura edhe pa e tepruar me makiazh.
Në vazhdim ju sjellim foto prej të cilave mund ta merrni edhe si ide që nesër të dukeni thjeshtë dhe bukur si Elmedina.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*