Mc Gregor o Florian miu un ua çmontoi Rita Oren ne sy të të gjithëve, eja ku je |VIDEO|

Këngëtarja me origjinë shqiptare e njohur në të gjithë botën Rita Ora duket se i ka hapur telashe vetes pas publikimit të disa fotove nën shoqërinë e boksierit të njohur Conor McGregor pasi u përfol se po flirtonte me të, ndërkohë që ky i fundit është i martuar dhe baba i një fëmije. Duke pranuar kështu për herë të parë lidhjen me të.Por sërish ajo nuk ka dalë nga vorbulla e thashethemeve, pasi një foto e shkëputur nga një video, tregon një moment të nxehtë të boksierit i cili mban në krahë një femër.Fansat kanë shpërthyer sërish në kritika pasi veshja që femra ka, përkon me një që Rita Ora ka postuar pak kohë më parë në rrjete sociale.
Kliko mbi linkun e me poshtem dhe shikoni video skandalin..

VIDEO

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*