Më në fund e pranojne: Roza Lati puth live ne emision Fero(Pamje)

Prezantuesja atraktive shqiptare, Roza Lati, është siguruar edhe një herë që të rrëmbejë vëmendjen me një veprim kontravers të saj.

Bukuroshja në emisionin e saj të fundit ka ngacmuar tej mase reperin Fero.

Megjithatë, Fero nuk rrezistoi kur u befasua nga prezantuesja e cila e puthë në emision gjatë transmetimit të intervistës.

Ndryshe, Roza është prej personazheve më in dhe më origjinale të ekranit, çka ka bërë që emisioni i saj “Why Not” të jetë më i shikuari në Ora News.Duke kliukar me poshte ju hapet vidoe

L

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*