Më në fund e pranon edhe Gjystja, ja si e kapa burrin duke më tradhëtuar me kolegen time…

E ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin e Ermalit, këngëtarja Gjyste Vulaj ka treguar për momentet kur marrëdhënia e saj dhe e bashkëshortit ishte në “krizë”.
Dyshoja se kishte diçka. Sokoli hyri në dush dhe unë i mora telefonin. Ra zilja, e hapa dhe prisja të fliste personi tjetër. Ishte mashkull”, tregon ajo.
Këngëtarja dhe bashkëshorti i saj janë celebruar në martesë që kur ajo ka qenë në moshën 16-vjeçare.
Edhe sot, ajo vazhdon ta dojë si ditën e parë, duke mos e fshehur faktin se është xheloze për partnerin.:Videon mund ta shikoni duke shtypur poshte rekklammm, mos e humbisni:

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*