Mesuesja nga gjilani, perdhunon 2 nxenes dhe del para mediav thot ata vet e kerkuan.. Me thonin je shum seeksi..

Një mësuese, që sipas prokuroreve e kishte kthyer klasën e saj në një strofull seksi për nxënësit e të gjithë shkollës, është dënuar me gjashtë vjet burg.

35-vjeçarja, Emrije Fazliu kryente veprime seksuale me djem adoleshentë, gjatë 5 minutave pushim mes orëve të mësimit.

Ajo u kap pasi policia hasi një fotografi të gjinjve të saj, të bëra nga një nga nxënësit. Shtypeni linkun e rekljamimti dhe shikoni cfar ka thene ajo..

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*