Modelja e famshme lajmërohet sërish, pasi i qmendi të gjithë me video erotike (+18)

Ajo tronditi shikuesit me një skenë shumë të ashpër seksi në dush në episodin e fundit të “Geordie Shore”.

Dhe Chloe Ferry ka treguar format e saj sërish në rrjetet sociale, duke u shfaqur me kostum banje leopardi, përcjell Bota sot.

Ylli britanik dukej mjaft seksi, derisa pozoi në shtëpi. Gjoksi i saj, ishte ai që mori gjithë vëmendjen dhe komplimentet e ndjekësve të saj, me poshte keni linkun e videos!!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*