Moderatorit i grisen pantallonat në emision, moderatorja i thote se i ka dal…

Një incident aspak i këndshëm i ka ndodhur moderatorit Mark Heyes.

Teksa ishte duke folur me kolegen, Lorraine Kelly, Heyes zbuloi se çfarë kishte ndodhur me pantallonat e tij.

Ata ishin në transmetim live dhe në një moment pantallonat e Mark ishin grisur në një vend aspak komod për të qëndruar në këmbë.

Në studion nuk munguan të qeshurat dhe shakatë e moderatores Kelly.

Ai mori një nga skaletat dhe mbuloi pjesën e grisur të pantallonave. /tvklan.al

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*