Moderatorja seksi “çmend” rrjetin me foton e fundit(Foto)

Ajo është një nga moderatore më seksi shqiptare dhe është gjithmonë në qendër të vëmendjes falë projekteve televizive, por edhe prej pamjes e linjave mjaft të lakuara e tunduese.

Nuk mungojnë fotot provokuese në “Instagram”-in e saj ku jo më kot numëron mbi 1 milion ndjekës dhe një të tillë ka publikuar mbrëmjen e sotme.

Me një fustan të bardhë që i rri mirë ngjitur pas trupit Luana Vjollca ka “tërbuar” fansat duke ekspozuar gjoksin e saj bombastik në një foto para pasqyrës ku shkroi “Lioness”, që do të thotë Luaneshë.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*