Modric i shpëton burgut për pak, ja çfarë kishte bërë

Modric ka bërë mashtrim për të drejtat e imazhit në vitet 2013 dhe 2014.

Luka modric i ka shpëtuar burgut.

Mesfushori kroat ishte sot në gjykatë, ku u përballë me akuzat për mashtrim tatimor.

Modric ka bërë mashtrim për të drejtat e imazhit në vitet 2013 dhe 2014.

Për këtë arsye, Modric ka paguar 1 milionë euro.

Në rast se procedura do të vazhdonte, ai mund të përfundonte në burg.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*