Momenti që nuk e patë nga ditëlindja e Françeskës: Ajo dhe Enca puthen në buzë

Françeska Jaçe festoi dje ditëlindjen në një darkë ku mblodhi miqtë më të afërt e nuk kishte si të mungonte mikesha e saj e ngushtë, Enca e cila i kishte bërë një super dhuratë vajzës së ditëlindjes.
Por Enca nuk e ka shprehur dashurinë ndaj Françeskës vetëm me këtë dhuratë, por edhe duke e puthur në buzë.
Shikoni foton dhe videon duke e puthur Enca bukuroshen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *